ROBOCUPJUNIOR AUSTRIAN OPEN 2019.

Iz Austrije kući s 11 medalja

subota, 27. travnja 2019.

Na Sveučilištu u Innsbrucku, koje ove godine obilježava 350. rođendan, danas je završeno otvoreno robotičko prvenstvo Austrije na kojem je nastupilo 147 ekipa, a naša Hrvatska je bila zastupljena s 27 ekipa.

I da ne iznevjere tradiciju naši su mladi robotičari [ nakon zaista napornih priprema za ovo i iduća natjecanja koja ih očekuju ] osvojili 11 medalja i to 4 zlatne, 4 srebrne i 3 brončane.

ZLATNU MEDALJU osvojili su > 

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary                        

ZAGREB LINE TEAM  

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: Jerko ĆUBIĆ i Martin VOLAREVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary

SKOLSKA KNJIGA CRO TEAM

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Antonio DIJANIĆ,  Borut PATČEV i Dora DIJANIĆ 

Završna vožnja ekipe Školska knjiga. Ekipa uvjerljivo najbolja na ovom natjecanju u kategoriji Rescue Line Secondary.

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

HOTGLUE CRO TEAM

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Andrija ADAMOVIĆ i  Domagoj ANTIČIĆ

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary  

FESB TEAM

Mentor: Marijana BONKOVIĆ

✿ Ekipa: Darian GUDELJ, Pino GOTOVAC, Alan SLADOJEVIĆ i Jere POPIĆ

SREBRNU MEDALJU osvojili su > 

KATEGORIJA ♦ On Stage Secondary

CRO BLUE ADRIATIC

Mentorica: Lucija ŠPACAL                         

✿ Ekipa: Ekipa: Lucija IVIČIĆ, Marija KARNINČIĆ i Nicol LOVRIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary                        

LOVRAK LINE TEAM 

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: David PONGRAC i Gregor KLARIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary

ROBO OTOČAC

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: Mihovil BIĆANIĆ i Marija OREŠKOVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Maze

GEBRUDER WEISS CRO TEAM

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Marko PONGRAC, Juraj KOLARIĆ

BRONČANU medalju osvojili su >

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary                        

GACKA ROBOTICS

Mentor: Igor NAPRTA                               

✿ Ekipa: David KOLAK i Karlo KOLAK        

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary        

BAZINGA CRO team  

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Luka ČUČUKOVIĆ i Fran PLEVKO

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

CROBiH team

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Roko BEKAVAC i  Adi JUSUPOVIĆ

……………………………………………....................……………………..

SVI REZULTATI SVIH NAŠIH EKIPA

KATEGORIJA ♦ On Stage Secondary

     MEDJIMURCI

su osvojili 7. mjesto 

Mentorica: Dubravka ŽIGNIĆ RESMAN     

✿ Ekipa: Ekipa: Žan RESMAN i Lara RESMAN

CRO BLUE ADRIATIC

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentorica: Lucija ŠPACAL                         

✿ Ekipa: Ekipa: Lucija IVIČIĆ, Marija KARNINČIĆ i Nicol LOVRIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary                        

ZAGREB LINE TEAM  

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: Jerko ĆUBIĆ i Martin VOLAREVIĆ                     

LOVRAK LINE TEAM 

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: David PONGRAC i Gregor KLARIĆ                     

LONDON

su osvojili 5. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Ivan ĆUBIĆ i Ivan DIJANIĆ             

LOOK MAJA

su osvojili 35. mjesto                                     

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                     

✿ Ekipa: Maja UNETIĆ i Luka KOLARIĆ     

BVB

su osvojili 33. mjesto                                     

Mentorica: Una ŠNAJDAR                               

✿ Ekipa: Matija VESELJIĆ, Lovro BILIČIĆ i Leon BAĆURIN    

GACKA ROBOTICS

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: David KOLAK i Karlo KOLAK        

NET IT 1

su osvojili 27. mjesto                                     

Mentor: Mario ŽELJEŽNJAK                           

✿ Ekipa: Marin KUREŠIĆ, Mario DERMIŠEK i Gabrijel HANŽEK

NET IT 2

su osvojili 32. mjesto                                                                   

Mentor: Hr5voje TIŠLJAR                               

✿ Ekipa: Alen BOŽIČEVIĆ i  Lara PAVELIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary                    

SKOLSKA KNJIGA CRO TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Antonio DIJANIĆ,  Borut PATČEV i Dora DIJANIĆ 

BLUR SEA

su osvojili 6. mjesto                                      

Mentorica: Dalija MILIĆ KRALJ                     

✿ Ekipa: Patrik KRALJ i Orsat KRALJ          

KARLOVAC

su osvojili 15. mjesto

Mentorica: Marija ŠKRTIĆ                               

✿ Ekipa: Luka CINDRIĆ, Marko JURČEVIĆ, Adrian MRAVUNAC i Lucija JANČIĆ 

OLYMPUS

su osvojili 20. mjesto

 Mentorica: Suzana ŠNAJDAR                       

✿ Ekipa: Marko MIKŠIĆ, Matej FRATROVIĆ, Rino SUČEVIĆ i  Antonio PULEZ      

GREY HAWKS

su osvojili 13. mjesto

 Mentorica: Elvira ŠPELIĆ VIDOVIĆ              

✿ Ekipa: Jakov MANDIĆ, Leonard ŠPELIĆ i Gustav BOLF       

ROBO OTOČAC

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: Mihovil BIĆANIĆ i Marija OREŠKOVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Maze             

THE SIMPLE XXZ

su osvojili 7. mjesto                                      

Mentorica: Sonja PAVLIĆ                                 

✿ Ekipa: Ivan MATOŠEVIĆ,  Goran VUKMANOVIĆ i Jakov DŽIJAN             

GEBRUDER WEISS CRO TEAM

SREBRNA medalja i 2. mjesto

 Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Marko PONGRAC, Juraj KOLARIĆ                                  

ROBOFREAK

su osvojili 4. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Martin PEČEK i Mihael TALAN    

GORICA METROPOLA

su osvojili 6. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Lovro NIDOGON i Dario PAVLEŠEN                             

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary        

BAZINGA CRO team  

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Luka ČUČUKOVIĆ i Fran PLEVKO

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

CROBiH team

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Roko BEKAVAC i  Adi JUSUPOVIĆ

HOTGLUE CRO TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Andrija ADAMOVIĆ i  Domagoj ANTIČIĆ

KATEGORIJA ♦ On Stage Primary                              

GHOSTBUSTER

su osvojili 5. mjesto                                      

Mentor: Dorian TEPIĆ                                       

✿ Ekipa: Ema TATIĆ,  Sara TATIĆ i Sara TERMAN

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary                        

ZTK SMŽ

su osvojili 19. mjesto                                     

 Mentor: Anđelino ENGLER

✿ Ekipa: Vito BARIŠIĆ, Matija SEVEROVIĆ i Dino ŠAPIĆ

MINECRAFT

su osvojili 20. mjesto                                                                  

 Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Jan RIDZAK i Sven RIDZAK         

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary  

FESB TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentor: Marijana BONKOVIĆ

✿ Ekipa: Darian GUDELJ, Pino GOTOVAC, Alan SLADOJEVIĆ i Jere POPIĆ           

...............

Izvještava: Jelka HRNJIĆ

Vezani članci
Školski portal: Pravi festival robotike

Pravi festival robotike

Nastupilo je oko 200 predškolaca i osnovnoškolaca u 104 prijavljene…

Školski portal: Najveći susret mladih robotičara dosad

Najveći susret mladih robotičara dosad

… na koje se prijavilo 106 ekipa u 13 različitih…

Školski portal: Vinko Marinković Bumba ugostio bolske robotičare

Vinko Marinković Bumba ugostio bolske robotičare

Boljanin Vinko Marinković Bumba s obitelji već 20 godina živi…

5+ klub
Stručni skupovi Školske knjige
Slovopis
e priručnik
Preuzimanje digitalnih udžbenika
Preuzimanje višemedijskih materijala
Preuzimanje višemedijskih materijala za srednju školu
E-priručnik Tehnička podrška
Lente vremena
Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

...nego su odlučili provesti revoluciju svojeg…

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto je važna dinamička akomodacija i…

Zašto su učitelji tako umorni

Zašto su učitelji tako umorni

Ako ste poput većine učitelja koje…