ROBOCUPJUNIOR 2017-05-16 MARIBOR, SLOVENIA

Majstori robotičari se vraćaju sa 6 zlatnih, 4 srebrne i 2 brončane medalje

utorak, 16. svibnja 2017.

RoboCupJunior otvoreno je prvenstvo Slovenije za učenike osnovnih i srednjih škola koje se tradicionalno održava na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Mariboru, uz sudjelovanje...

ZLATNA MEDALJA ■ Tim: ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

ZLATNA MEDALJA ■ Tim: ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

ZLATNA MEDALJA ■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor:  Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

ZLATNA MEDALJA ■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor: Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

SREBRNA MEDALJA ■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor:  Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

SREBRNA MEDALJA ■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor: Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

ZLATNA MEDALJA ■ Tim: ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave ZLATNA MEDALJA ■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor:  Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad SREBRNA MEDALJA ■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor:  Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

...400 mladih iz Slovenije i susjednih država Hrvatske, Austrije i Slovačke. Iz Maribora s respektabilnog međunarodnog natjecanja, kratki izvještaj glasi: 12 medalja = 6 zlatnih, 4 srebrne i 2 brončane.

 1. mjesto i zlatna medalja

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor:  Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

Kategorija: Rescue Line Secondary

■ Tim:ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

Kategorija: onStage Primary                   

■ Tim: Gebruder Weiss Cro ■ članovi tima: Martin Peček > Borna Svržnjak | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: CoSpace Secondary

■ Tim:  CroSpace team ■ članovi tima: Marko Pongrac > Antonio Dijanić | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Rescue Maze                         

■ Tim:YAZAKI CRO-Team ■ članovi tima: Matej Novosad > Ines Kušen | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Light Weight League Secondary          

■ Tim:  Školska knjiga 1 ■ članovi tima: Petar Slaviček > Andro Katanec | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

2. mjesto i srebrna medalja

Kategorija: Rescue Line Primary            

■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor:  Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim: Connect-IT ■ članovi tima: Roko Lukenda > Bruno Vučić | mentor:  Mladen SUDAR > škola ili udruga, grad: Connect IT, Slavonski Brod

Kategorija: onStage Secondary

■ Tim: CroBlueAdriatic ■ članovi tima: Ante Kraljević > Frane Radić > Kate Pavišić > Lucija Ivičić > Nicol Lovrić | mentor: Lucija ŠPACAL > škola ili udruga, grad: SŠ Bol, Bol

Kategorija: Soccer Open                          

■ Tim:  Školska knjiga 2 ■ članovi tima:  Roko Parać > Branimir Ćaran | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

 3. mjesto i brončana medalja

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim:  RIK Nuštar ■ članovi tima: Ivan Janjić > Lucija Janjić | mentor: Mirko JANJIĆ > škola ili udruga, grad:  RIK Nuštar, Nuštar

Kategorija: onStage Secondary

■ Tim: Erasmus SWECRO3 ■ članovi tima: Nera Kuzminski > Ana Klarić > Ellen Kling | Nika Vinković mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

 ………………….........................……………………………………………..

INAČE U MARIBORU SU NASTUPILE OVE EKIPE IH HRVATSKE:

Kategorija: onStage Primary                                  

Osvojili su 6. mjesto ■ Tim: Cesarići ■ članovi tima: Goran Vukmanović >  Ivan Matošević | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: Gebruder Weiss Cro ■ članovi tima: Martin Peček > Borna Svržnjak | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 8. mjesto ■ Tim: Komesari ■ članovi tima:  Bruno Perec > Fran Buljan | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: onStage Secondary                         

Osvojili su 3. mjesto ■ Tim: Erasmus SWECRO3 ■ članovi tima: Nera Kuzminski > Ana Klarić > Ellen Kling | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: CroBlueAdriatic ■ članovi tima: Ante Kraljević > Frane Radić > Kate Pavišić > Lucija Ivičić > Nicol Lovrić | mentor: Lucija ŠPACAL > škola ili udruga, grad: SŠ Bol, Bol

Kategorija: Rescue Line Primary            

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim:Lovrak ■ članovi tima: Andrija Adamović > Borut Patčev > Roko Bekavac | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 9. mjesto ■ Tim: RoboKoprivnica ■ članovi tima: Gregor Gašparić > Maksimilijan Perković | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OS Antuna Nemčića Gostovinskog, Koprivnica

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor:  Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

Kategorija: Rescue Line Secondary

Osvojili su 4. mjesto ■ Tim:Erasmus SWECRO1 ■ članovi tima: Noa Šoić > Pavao Želimorski > Olle Sunderg > Emilija Wihreng | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: 1.OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim:Erasmus SWECRO2 ■ članovi tima: Sven Vojnović > Kristijan Želimorski > Marija Backman > Mimi Nyier | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: 1.OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

Kategorija: Rescue Maze   

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:YAZAKI CRO-Team ■ članovi tima: Matej Novosad > Ines Kušen | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: CoSpace Primary

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: Connect-IT ■ članovi tima: Roko Lukenda > Bruno Vučić | mentor:  Mladen SUDAR > škola ili udruga, grad: Connect IT, Slavonski Brod

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor:  Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

Osvojili su 3. mjesto ■ Tim:  RIK Nuštar ■ članovi tima: Ivan Janjić > Lucija Janjić | mentor: Mirko JANJIĆ > škola ili udruga, grad:  RIK Nuštar, Nuštar

Kategorija: CoSpace Secondary

Osvojili su 4. mjesto ■ Tim:  HBOR ■ članovi tima: Dean Copan > Vilim Stančin | mentor: Željko POSAVEC > škola ili udruga, grad:  SŠ Ludbreg, Ludbreg

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim:  SŠ Ludbreg ■ članovi tima: Antonio Vlahović > Ivan Jovanović | mentor: Željko POSAVEC > škola ili udruga, grad: SŠ Ludbreg, Ludbreg

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:  CroSpace team ■ članovi tima: Marko Pongrac > Antonio Dijanić | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Light Weight League Secondary 

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:  Školska knjiga 1 ■ članovi tima: Petar Slaviček > Andro Katanec | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Open   

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim:  Školska knjiga 2 ■ članovi tima:  Roko Parać > Branimir Ćaran | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Vezani članci
Školski portal: Nagradu za životno djelo dobio Đula Nađ, urednik u Školskoj knjizi

Nagradu za životno djelo dobio Đula Nađ, urednik u Školskoj knjizi

Na svojoj 48. sjednici Izvršni odbor HROBOS-a potvrdio je dobitnike…

Školski portal: Donosimo popis 510 najboljih nastavnika u Hrvatskoj koji su nagrađeni s 10.000 kuna

Donosimo popis 510 najboljih nastavnika u Hrvatskoj koji su nagrađeni s 10.000 kuna

U svibnju ove godine na snagu je stupio Pravilnik o nagrađivanju…

Školski portal: Sretan vam Dan učitelja!

Sretan vam Dan učitelja!

hvala vam na trudu i odgovornosti koje pokazujete svakoga dana,…

5+ klub
Stručni skupovi Školske knjige
Slovopis
e priručnik
Preuzimanje digitalnih udžbenika
Preuzimanje višemedijskih materijala
Preuzimanje višemedijskih materijala za srednju školu
E-priručnik Tehnička podrška
Lente vremena
Školski portal: U dva dana više od 10 000 posjetitelja

U dva dana više od 10 000 posjetitelja

…u organizaciji udruge FabLab te partnera…

Školski portal: U gostima Hrvatskom nacionalnom vijeću u Crnoj Gori

U gostima Hrvatskom nacionalnom vijeću u Crnoj Gori

… u Boki kotorskoj te davanje…

Školski portal: Mi smo mali pisci

Mi smo mali pisci

Odlučili smo napraviti zbirku pjesama koje…

Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

...nego su odlučili provesti revoluciju svojeg…

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto je važna dinamička akomodacija i…

Nadahnjujući citati o učiteljima

Nadahnjujući citati o učiteljima

Dan učitelja, koji slavimo 5. listopada,…