OSKAR ZNANJA 2017.

353 'Oskara znanja' najboljim učenicima

četvrtak, 29. lipnja 2017.

Kao i prethodnih, i ove su godine najbolji srednjoškolci i osnovci – učenici koji su osvojili neko od prva tri mjesta na državnim i međunarodnim smotrama znanja – primili svoje zaslužene 'Oskare znanja'

To posebno priznanje najboljim učenicima dodjeljuju Agencija za odgoj i obrazovanje te Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija. Nagrade najboljim hrvatskim učenicima dodjeljuju se od 2005. godine. Do danas je nagrađeno više od 4500 učenika.

Ovogodišnja dodjela priznanja i "Oskara znanja" učenicima državnim prvacima na natjecanjima u znanju i učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima održano je danas [29. lipnja 2017.] u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s početkom u 12 sati.

Svoje kipiće i priznanja primilo je 353 učenika, kojima je kao i njihovim mentorima ŠKOLSKA KNJIGA i ove godine darovala knjige.

Osim učenicima, zahvalnice i plakete uručene su i osobama koje su vrijedno radile s njima, njihovim mentorima.

Skulpture "Oskara znanja" i ove godine su izradili učenici Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec u suradnji sa Srednjom školom „August Šenoa “ iz Garešnice.

……….

Među učenicima koji su osvojili najviše "Oskara znanja" valja izdvojiti 

  • Adriana BEKERA, učenika XV. gimnazije Zagreb, kojemu će ove godine biti dodijeljeno čak pet tih nagrada.

Taj zagrebačkim maturant izvrsne je rezultate ostvario na državnim natjecanjima iz matematike i Informatike. Medalje je odnio i na Međunarodnoj informatičkoj olimpijadi u Rusiji, Međunarodnoj informatičkoj olimpijadi u Hong Kongu te matematičkom natjecanju Romanian Master u Bukureštu.

Po četiri "Oskara znanja" idu u ruke 

  • Petra NIZIĆA-NIKOLCA iz XV. gimnazije Zagreb, Ilije SRPKA iz Prve gimnazije Varaždin, Marije JARNJAK iz II. gimnazije Zagreb i Luke BANOVIĆA iz riječke Gimnazije Andrije Mohorovičića.

……….

Sutra (30. lipnja 2017.) u atriju Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u 12 sati "Oskare znanja" primit će i 102 učenika i studenata glazbenih i plesnih škola i muzičkih akademija te četiri tamburaška, gudačka i puhačka orkestra koji su osvojili prve nagrade i prva mjesta na državnim natjecanjima glazbe i plesa. 

……….

Ovdje objavljujemo imena dobitnika nagrade "Oskar znanja", učenika koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim smotrama znanja, a u prilogu su i svi ostali dobitnici "Oskara znanja"

MEĐUNARODNA NATJECANJA U ŠK. GODINI 2016/2017.

 ■ NJEMAČKI JEZIK

Antonio ANDRIĆ > prvo mjesto > 4. razred SŠ > Srednja škola Mate Balote, Poreč  > Međunarodna olimpijada iz njemačkoga jezika - IDO 2016 , Berlin, srpanj 2016.  > voditeljica: Ljubica SEVEREC

■ MATEMATIKA

Daniel PALEKA > pojedinačno > 2. nagrada / srebrna medalja > 4. razred SŠ (lani) > Gimnazija Franje Petrića, Zadar > Međunarodna matematička olimpijada, Hong Kong, srpanj 2016.  > voditeljica: Aida VLAINIĆ 

Adrian BEKER > pojedinačno > 3. nagrada / brončana medalja > 4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna matematička olimpijada, Hong Kong, srpanj 2016. > voditeljica: Nevenka ANTONČIĆ                              

Leon STAREŠINČIĆ > pojedinačno > 3. nagrada > 4. razred SŠ (lani) > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna matematička olimpijada, Hong Kong, srpanj 2016.  > voditeljica: Vesna SMADILO ŠKORNJAK

Domagoj BRADAČ > pojedinačno > 3. nagrada > 4. razred SŠ (lani) > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna matematička olimpijada, Hong Kong, srpanj 2016.  > voditeljica: Maja ĐEREK

Petar ORLIĆ > pojedinačno > 3. nagrada > 4. razred SŠ (lani) > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna matematička olimpijada, Hong Kong, srpanj 2016.  > voditeljica: Vesna SMADILO ŠKORNJAK     

Patrik PAPAC > pojedinačno > 1. nagrada > 4. razred SŠ > Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Jelena VAREZIĆ                                        

Petar NIZIĆ-NIKOLAC > pojedinačno > 1. nagrada > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Nevenka  ANTONČIĆ

Lukas NOVAK  > pojedinačno > 2. nagrada > 4. razred SŠ > Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Štefanija POŽGAJ                                 

Tadej Petar TUKARA  > pojedinačno > 3. nagrada > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Nevenka  ANTONČIĆ

Luka  BANOVIĆ > pojedinačno > 3. nagrada > 3. razred SŠ > Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Ksenija BAKARČIĆ  

Ivan SINČIĆ > pojedinačno > 3. nagrada > 3. razred SŠ  > Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka> Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Ksenija BAKARČIĆ

Patrik PAPAC > ekipno > 1. mjesto > 4. razred SŠ > Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik> Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Jelena VAREZIĆ                                        

Petar NIZIĆ-NIKOLAC > ekipno > 1. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Nevenka  ANTONČIĆ

Lukas NOVAK > ekipno > 1. mjesto > 4. razred SŠ > Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Štefanija POŽGAJ                                     

Tadej Petar TUKARA > ekipno > 1. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Nevenka  ANTONČIĆ

Luka  BANOVIĆ > ekipno > 1. mjesto > 3. razred SŠ > Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka >Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Ksenija BAKARČIĆ

Ivan SINČIĆ > ekipno > 1. mjesto > 3. razred SŠ > Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka > Srednjoeuropska matematička olimpijada, Vocklabruck, Austrija, kolovoz 2016. > voditeljica: Ksenija BAKARČIĆ                                   

Adrian BEKER > pojedinačno > 3. nagrada, brončana medalja > 4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > Romanian Master, Bukurešt, 2017. >  voditeljica: Nevenka ANTONČIĆ                                                     

■ FIZIKA, KEMIJA, BIOLOGIJA

Grgur PALLE > brončana medalja > 4. razred  > V. gimnazija, Zagreb > Međunarodna fizička olimpijada (IPHO), Zurich i Kneževina Lihtenštajn, srpanj 2016.  > voditelj: Filip Torić, PMF - Fizički odsjek, Zagreb                                   

Ivan  JERČIĆ > brončana medalja > 4. razred > III. gimnazija, Split   > Međunarodna fizička olimpijada (IPHO), Zurich i Kneževina Lihtenštajn, srpanj 2016. > voditelj: Filip Novkoski, PMF - Fizički odsjek, Zagreb                                   

Paula  VIDAS > zlatna medalja > 3. razred > XV. gimnazija, Zagreb > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Luka  BULIĆ BRAČULJ > zlatna medalja > 1. razred > III. gimnazija Split, Split > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Petar ŠKROBO > zlatna medalja > 1. razred > Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovci > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Klara TOMAŠKOVIĆ > srebrna medalja > 3. razred > XV. gimnazija , Zagreb > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Domagoj PERKOVIĆ > srebrna medalja > 2. razred > III. gimnazija, Split > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Mislav BARIĆ > srebrna medalja > 2. razred > III. gimnazija, Split > Prirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO) > mentori: s učenicima su radila tri mentora s PMF-a: Tajana PREOČANIN [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Ilija SRPAK > srebrna medalja > 2. razred > Prva gimnazija, Varaždin > Međunarodna kemijska olimpijada, Tbilisi, srpanj 2016. > voditelji: Tomislav BRANKA i Cvitaš ZORC

Zvonimir MLINARIĆ > brončana medalja > 4. razred > VII. Gimnazija, Zagreb > Međunarodna kemijska olimpijada, Tbilisi, srpanj 2016. > voditelji: Tomislav BRANKA i Cvitaš ZORC

Viktor ŠKORJANC > brončana medalja > 4. razred > Prirodoslovna grafička škola, Rijeka > Međunarodna kemijska olimpijada, Tbilisi, srpanj 2016. > voditelji: Tomislav BRANKA i Cvitaš ZORC

Gabrijela GLAVAŠ > Life Sciences > brončana medalja > 3. razred > Srednja škola Vrbovec, Vrbovec > International Conference of Young Scientists – ICYS, Stuttgart, 2017. > voditelj: Sanja LUGARIĆ > Učenike je pripremala nacionalna koordinatorica za međunarodno natjecanje iz prirodnih znanosti, prof. dr. sc. Božena MITIĆ [PMF Zagreb]

Lucija MARKOVIĆ >  Environmental Sciences > zlatna medalja > 2. razred > Ekonomska i trgovačka škola,  Čakovec > International Conference of Young Scientists – ICYS, Stuttgart, 2017. > voditelj: Željka KADI > Učenike je pripremala nacionalna koordinatorica za međunarodno natjecanje iz prirodnih znanosti, prof. dr. sc. Božena MITIĆ [PMF Zagreb]

Eva PERČIĆ  > Environmental Sciences > zlatna medalja > 2. razred > Ekonomska i trgovačka škola,  Čakovec > International Conference of Young Scientists – ICYS, Stuttgart, 2017. > voditelj: Željka KADI > Učenike je pripremala nacionalna koordinatorica za međunarodno natjecanje iz prirodnih znanosti, prof. dr. sc. Božena MITIĆ [PMF Zagreb]

Magdalena ŽIVKOVIĆ > Physics > brončana medalja >  4. Razred > XV. gimnazija, Zagreb > International Conference of Young Scientists – ICYS, Stuttgart, 2017. > voditelj: Bernarda MLINARIĆ > Učenike je pripremala nacionalna koordinatorica za međunarodno natjecanje iz prirodnih znanosti, prof. dr. sc. Božena MITIĆ [PMF Zagreb]

Darijan  GUDELJ > srebrna medalja > 1. razred > III. gimnazija, Split > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Luka BULIĆ BRAČULJ > brončana medalja > 1. razred > III. gimnazija, Split > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Luka KRALJEVIĆ > brončana medalja > 2. razred > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Ema MOŠKATELO > brončana medalja > 1. razred > XV. gimnazija, Zagreb > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Andrea KRIŽANIĆ > brončana medalja > 1. razred > Prva gimnazija, Varaždin > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

Barbara SUMIĆ >  brončana medalja > 1. razred > III. gimnazija, Split  > Međunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016. > koordinatorica nacionalnog tima: Andreja LUCIĆ > S učenicima su radila tri mentora: Branimir BERTOŠA [kemija], Andreja LUCIĆ [biologija] i Filip TORIĆ [fizika]

■ GEOGRAFIJA      

Luka  BANOVIĆ > 3. mjesto > 2. razred SŠ > Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka > SVJETSKA GEOGRAFSKA OLIMPIJADA Beijing, NR Kina > voditelji: doc.dr.sc. Dubravka  SPEVEC i  dr. sc. Marin CVITANOVIĆ

David ZIMA > 3. mjesto >  4. razred SŠ > Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku, Osijek > SVJETSKA GEOGRAFSKA OLIMPIJADA  Beijing, NR Kina > voditelji: doc.dr.sc. Dubravka  SPEVEC i  dr. sc. Marin CVITANOVIĆ

Juraj VLADIKA > 3. mjesto > 4. razred SŠ >  V. gimnazija, Zagreb > SVJETSKA GEOGRAFSKA OLIMPIJADA  Beijing, NR Kina > mentori: doc.dr.sc. Dubravka  SPEVEC i  dr. sc. Marin CVITANOVIĆ

Petar SUMAN  > 3. mjesto > 3. razred SŠ > Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb > SVJETSKA GEOGRAFSKA OLIMPIJADA Beijing, NR Kina > voditelji:  doc.dr.sc. Dubravka  SPEVEC i  dr. sc. Marin CVITANOVIĆ

■ ASTRONOMIJA  

Ilija SRPAK > brončana medalja > 2. razred SŠ > Prva gimnazija Varaždin, Varaždin > Međunarodna olimpijada iz astronomije i astrofizike, 2016. > voditelji: Damir HRŽINA i Ivan ROMŠTAJN > mentorica: Marina ANIĆ, priprema za međ. natjecanje Zvjezdarnica Zagreb

■ INFORMATIKA                                             

Domagoj BRADAČ > kategorija: 18. > 2. mjesto > 4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > 28. MEĐUNARODNA INFORMATIČKA OLIMPIJADA 2016 Kazan, Rusija, od 12. do 19. kolovoza 2016.  > voditelji: Adrian  Satja Kurdija  i Frane Kurtović | Hrvatski  savez informatičara                      

Adrian  BEKER > kategorija: 18. > 3. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > 28. MEĐUNARODNA INFORMATIČKA OLIMPIJADA 2016 Kazan, Rusija, od 12. do 19. kolovoza 2016.  > voditelji: Adrian  Satja Kurdija  i Frane Kurtović | Hrvatski  savez informatičara                      

Vilim LENDVAJ > kategorija: 18. > 3. mjesto > 2. razred SŠ > XV. gimnazija , Zagreb > 28. MEĐUNARODNA INFORMATIČKA OLIMPIJADA 2016 Kazan, Rusija, od 12. do 19. kolovoza 2016.  > voditelji: Adrian  Satja Kurdija  i Frane Kurtović | Hrvatski  savez informatičara                      

Domagoj BRADAČ > kategorija: 18. > 1. mjesto > 4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > 23. srednjoeuropska informatička olimpijada - CEOI 2016,  18. do 23. srpnja u Rumunjskoj  > voditelji: Adrian  Satja Kurdija  i Frane Kurtović | Hrvatski  savez informatičara                      

Vilim LENDVAJ > kategorija: 18. > 2. Mjesto > 2. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb  > 23. srednjoeuropska informatička olimpijada - CEOI 2016,  18. do 23. srpnja u Rumunjskoj  > voditelji: Adrian  Satja Kurdija  i Frane Kurtović | Hrvatski  savez informatičara                                                                                                                            

Vilim LENDVAJ > Intermediate 5 Team > 2. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Gabrijel JAMBROŠIĆ > Intermediate 5 Team > 2. mjesto > 2. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Juraj MARUŠIĆ > Intermediate 5 Team > 2. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Til OCVIRK > Intermediate 5 Team > 2. mjesto > 1. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Fabijan BOŠNJAK > Intermediate 5 Team > 2. mjesto > 2. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Marin KNEŽEVIĆ > Senior 5 Team > 2. mjesto >  4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Robert BENIĆ > Senior 5 Team > 2. mjesto >  4. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Petar NIZIĆ-NIKOLAC > Senior 5 Team > 2. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Ivan STJEPANOVIĆ > Senior 5 Team > 2. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

Paula  VIDAS > Senior 5 Team > 2. mjesto > 3. razred SŠ > XV. gimnazija, Zagreb > ACSL All-Star 2017., Newbury Park, SAD,  svibanj 2017.  > voditelji: Nikola DMITROVIĆ i Renata GJURIĆ

■ FILOZOFIJA

Hrvoje KOŽIĆ > srebrna medalja  >  4. razred SŠ > V. gimnazija, Zagreb > Međunarodna filozofska olimpijada, Rotterdam, svibanje 2017. > voditelj: Ivana ŠKOLNIK

■ MLADI TEHNIČARI – ROBOTIKA

Marko PONGRAC > kategorija: Co Space Primary   > 1. mjesto > 7. razred > OŠ Mate Lovraka, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Jelka  HRNJIĆ

Dorijan LENDVAJ > kategorija: Co Space Primary > 1. mjesto > 5. razred > OŠ Popovača, Popovača > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Dijana  LENDVAJ

Roko  BEKAVAC > kategorija: Co Space Primary > 1. mjesto > 6. razred > OŠ Đure Deželića, Ivanić Grad > RoboCup Leipzig, Njemačka,  srpanj 2016. > mentor: Dijana LENDVAJ

Grgur PREMEC > kategorija: Rescue Line Primary > 2. mjesto > 7. razred > I. OŠ Dugave, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Noa ŠOIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 2. mjesto > 7. razred > I. OŠ Varaždin,  Varaždin> RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Sven VOJNOVIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 2. mjesto > 7. razred > I. OŠ Varaždin,  Varaždin> RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Andro  KATANEC > kategorija: Rescue Line Secondary > 1. mjesto > 2. razred > III. gimnazija, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka,  srpanj 2016. >  mentor: Jelka  HRNJIĆ

Branimir  ĆARAN > kategorija: Rescue Line Secondary >   1. mjesto > 4. razred > SŠ Dugo Selo, Dugo Selo  > RoboCup Leipzig, Njemačka,  srpanj 2016. >  mentor: Jelka  HRNJIĆ

Elizabeta  TEDEŠKO > kategorija: Rescue Line Secondary > 1. mjesto >    4. razred > II. Gimnazija, Zagreb  > RoboCup Leipzig, Njemačka,  srpanj 2016. >  mentor: Jelka  HRNJIĆ

Matej NOVOSAD > kategorija: Rescue Maze > 2. mjesto > 2. razred > XV. gimnazija, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor:  Đula NAĐ

Janko PRIBIČEVIĆ > kategorija: Rescue Maze > 2. mjesto > 1. razred > Gimnazija Benedikta Kotruljevića, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor:  Đula NAĐ

Ante  KRALJEVIĆ > kategorija: Robo Dance Secondary >   3. mjesto > 1. razred > SŠ Bol, Bol > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Lucija ŠPACAL

Kate PAVIŠIĆ > kategorija: Robo Dance Secondary > 3. mjesto > 1. razred > SŠ Bol, Bol > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Lucija ŠPACAL

Frane RADIĆ > kategorija: Robo Dance Secondary > 3. mjesto > 8. razred > OŠ Bol, Bol > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Lucija ŠPACAL

Ana  MIKULIĆ > kategorija: Robo Dance Secondary> 3. mjesto > 8. razred > OŠ Bol, Bol > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Lucija ŠPACAL

Roko PARAĆ > kategorija: Soccer Light Secondary > 3. mjesto > 2. razred > XV. gimnazija, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran  PRIBIČEVIĆ

Matko  PRIBIČEVIĆ > kategorija: Soccer Light Secondary  > 3. mjesto > 3. razred > X. gimnazija, Zagreb > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Petar SLAVIČEK > kategorija: Soccer Light Secondary > 3. mjesto > 1. razred >    Gimnazija Jelsa, Jelsa > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran  PRIBIČEVIĆ

Antonio  VLAHOVIĆ > kategorija: Co Space Secondary > 1. mjesto > 3. razred > SŠ Ludbreg, Ludbreg > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Željko  POSAVEC

Dean COPAN > kategorija: Co Space Secondary > 1. mjesto > 3. razred > SŠ Ludbreg, Ludbreg > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor:  Željko  POSAVEC

Vilim STANČIN > kategorija: Co Space Secondary   > 1. mjesto > 3. razred > SŠ Ludbreg, Ludbreg > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor:  Željko  POSAVEC

Ivan JOVANOVIĆ > kategorija: Co Space Secondary > 1. mjesto > 3. razred > SŠ Ludbreg, Ludbreg > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor:  Željko  POSAVEC          

Darijan  GUDELJ > kategorija: Soccer Light Primary > 3. mjesto > 8. razred > OŠ Manuš, Split > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran  VUKIĆ

Antonio NIKOLIĆ > kategorija: Soccer Light Primary > 3. mjesto > 7. razred > OŠ Plokite, Split > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran  VUKIĆ

Ivan Pavao LOZANČIĆ  > kategorija: Soccer Light Primary > 3. mjesto > 7. razred > OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica > RoboCup Leipzig, Njemačka, srpanj 2016. >  mentor: Zoran  VUKIĆ

Roko PARAĆ > kategorija: Soccer Light Secondary > 1. mjesto >   3. razred > XV. gimnazija, Zagreb > Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Matko  PRIBIČEVIĆ > kategorija: Soccer Light Secondary> 1. mjesto > 4. razred > X. gimnazija, Zagreb > Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Petar SLAVIČEK > kategorija: Soccer Light Secondary > 1. mjesto > 2. razred > Gimnazija Jelsa, Jelsa> Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Andro KATANEC > kategorija: Soccer Light Secondary > 1. mjesto > 3. razred > III. gimnazija, Zagreb> Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Matej NOVOSAD > kategorija: Rescue Maze > 1. mjesto > 3. razred > XV. gimnazija, Zagreb> Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Janko PRIBIČEVIĆ > kategorija: Rescue Maze > 1. mjesto > 2. razred > Gimnazija Benedikta Kotruljevića, Zagreb > Sankt Augustin Njemačka, veljača 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Noa ŠOIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Pavao  ŽELIMORSKI > kategorija: Rescue Line Primary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Sven  VOJNOVIĆ > kategorija: Rescue Line Secondary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Kristijan  ŽELIMORSKI > kategorija: Rescue Line Secondary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin> Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Nera  KUZMINSKI > kategorija: On Stage Secondary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin> Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Ana  KLARIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin> Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Nika VINKOVIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 1. mjesto >     8. razred > I. OŠ Varaždin, Varaždin > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Marko PONGRAC > kategorija: Rescue Line Secondary > 2. mjesto > 8. razred > OŠ Mate Lovraka, Zagreb > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Jelka  HRNJIĆ

David  PONGRAC > kategorija: Rescue Line Secondary> 2. mjesto > 3. razred > OŠ Mate Lovraka, Zagreb > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Jelka  HRNJIĆ

Jerko ĆUBIĆ > kategorija: Rescue Line Secondary  > 2. mjesto > 6. razred > OŠ Mate Lovraka, Zagreb > Linkoping Švedska, ožujak 2017. > mentor: Jelka  HRNJIĆ

Ivica BANIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 1. mjesto > 6. razred > OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac > Stadthalle Weiz Austrija,  travanj 2017. > mentor: Igor NAPRTA

Mihovil  BIĆANIĆ > kategorija: Rescue Line Primary> 1. mjesto > 6. razred > OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Igor NAPRTA

Gregor  GAŠPARIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 3. mjesto > 3. razred > OŠ A. Nemčić Gostovinski, Koprivnica > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

Maksimilijan  PERKOVIĆ > kategorija: Rescue Line Primary > 3. mjesto > 3. razred > OŠ A. Nemčić Gostovinski, Koprivnica > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Ivica KOLARIĆ

 Matej NOVOSAD > kategorija: Rescue Maze > 1. mjesto > 3. razred > XV. gimnazija, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Janko PRIBIČEVIĆ > kategorija: Rescue Maze > 1. mjesto > 2. razred > Gimnazija Benedikta Kotruljevića, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Ines KUŠEN > kategorija: Rescue Maze > 1. mjesto > 1. razred >  XV. gimnazija, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Antonio NIKOLIĆ > kategorija: Soccer Light Weight Primary > 1. mjesto > 8. razred > OŠ Plokite, Split > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran  VUKIĆ

Paško ZEKIĆ > kategorija: Soccer Light Weight Primary > 1. mjesto > 8. razred > OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran  VUKIĆ

Grgur PREMEC > kategorija: Rescue Line Secondary > 1. mjesto > 8. razred > I. OŠ Dugave, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Marcela TUBIKANEC

Fran ZEKAN > kategorija: Rescue Line Secondary  > 1. mjesto > 2. razred > V. gimnazija, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Marcela TUBIKANEC

Franko  KARMELIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 2. mjesto > 8. razred > OŠ Bol, Bol > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Lucija   ŠPACAL

Marija KARNINČIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 2. mjesto > 8. razred > OŠ Bol, Bol> Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Lucija  ŠPACAL

Leon LISIČAR > kategorija: On Stage Secondary > 2. mjesto > 8.   razred > OŠ Bol, Bol > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Lucija  ŠPACAL

Petra SOLJAČIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 2. mjesto > 8. razred > OŠ Bol, Bol > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Lucija ŠPACAL

Mia PIVČEVIĆ > kategorija: On Stage Secondary > 2. mjesto > 8.   razred > OŠ Bol, Bol> Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Lucija ŠPACAL

Ivan JANJIĆ > kategorija: Co Space Primary > 2. mjesto > 6. razred > OŠ Zrinskih, Nuštar > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Mirko JANJIĆ

Fran  LEŠKOVIĆ > kategorija: Co Space Primary > 2. mjesto > 6. razred > OŠ Đure Dežalića, Ivanić grad > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Hrvoje TIŠLJAR

Luka CUNDEKOVIĆ > kategorija: Co Space Primary > 2. mjesto > 6. razred > OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Hrvoje TIŠLJAR

Roko PARAĆ > kategorija: Soccer Open  > 3. mjesto > 3. razred > XV. gimnazija,  Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

Andro KATANEC > kategorija: Soccer Open > 3. mjesto > 3. razred > III. gimnazija, Zagreb > Stadthalle Weiz Austrija, travanj 2017. > mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ

■ DEBATA

Marija JARNJAK > pojedinačno > 2. mjesto >  4. razred > II. Gimnazija, Zagreb > Prague Debate Spring - International High School Tournament > voditelj: Anastazija STUPAR | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati      

Marija JARNJAK > pojedinačno > 3. mjesto > 4. razred > II. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelj: Anastazija STUPAR | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati      

Marija JARNJAK > ekipno > 1. mjesto > 4. razred > II. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelj: Bojan MARJANOVIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati      

Hrvoje KOŽIĆ  > ekipno > 1. mjesto > 4. razred > V. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelj: Bojan MARJANOVIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati     

Maja ROGLIĆ > ekipno > 1. mjesto > 2. razred > V. gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelj: Bojan MARJANOVIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati     

Ivana BRAJDIĆ > ekipno > 3. mjesto > 3. razred > XVI. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelji: Ela  JURKO i Petra RADIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati      

Viktoria ZORIĆ > ekipno > 3. mjesto > 3. razred > XVI. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelji: Ela  JURKO i Petra RADIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati      

Nika ČAVAR > ekipno > 3. mjesto > 1. razred > XVI. Gimnazija, Zagreb > International Worlds Schools Debate Tournament Ljutomer > voditelji: Ela  JURKO i Petra RADIĆ | Učenici su na natjecanjima sudjelovali kao članovi Hrvatske reprezentacije u debati 

Državni prvaci 2016. - 2017

Preuzmi 87.00 KB (.xls)

Glazba i ples DRŽAVNI PRVACI 2017

Preuzmi 51.00 KB (.xls)
Vezani članci
Školski portal: Viktor MRŠIĆ zlatni na Međunarodnoj filozofskoj olimpijadi

Viktor MRŠIĆ zlatni na Međunarodnoj filozofskoj olimpijadi

Na Olimpijadi je sudjelovalo pedeset zemalja, a kao i svake…

Školski portal: Opet sjajni robotičari: 18 ekipa, 8 zlatnih, 5 srebrnih i 2 brončane medalje

Opet sjajni robotičari: 18 ekipa, 8 zlatnih, 5 srebrnih i 2 brončane medalje

Mladi hrvatski robotičari i na drugom značajnijem međunarodnom natjecanju u…

Školski portal: Svi profesori čitaju

Svi profesori čitaju

…o kojoj svi imamo što reći, jedino je pitanje koliko…

Stručni skupovi Školske knjige
Slovopis
e priručnik
Preuzimanje digitalnih udžbenika
Preuzimanje višemedijskih materijala
Preuzimanje višemedijskih materijala za srednju školu
E-priručnik Tehnička podrška
Lente vremena
Školski portal: Puzanje pomaže razvoju mozga

Puzanje pomaže razvoju mozga

Koliko se često djeci obraćamo s…

Školski portal: Gužva u Svemiru

Gužva u Svemiru

Uz dozu mašte uvijek u razredu…

Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

Finska postaje prva zemlja koja će ukinuti sve školske predmete

...nego su odlučili provesti revoluciju svojeg…

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto djeca danas šute, sjede i plaše se lopte?

Zašto je važna dinamička akomodacija i…

Zašto su učitelji tako umorni

Zašto su učitelji tako umorni

Ako ste poput većine učitelja koje…