Kontakti Školske knjige

NAKLADNIŠTVO

Direktorica školskog programa

Matilda Bulić, prof.

Glavna urednica

Jelena Lončarić, dipl. ing.

Uredništvo za razrednu nastavu

Sunčana Šmaguc Arbanas, mag. nastave  i organizacije u osnovnoj školi
suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Slavenka Halačev, prof.
slavenka.halacev@skolskaknjiga.hr

Ljiljana Studeni, dipl. učitelj
ljiljana.studeni@skolskaknjiga.hr

Željka Vukušić, prof.
zeljka.vukusic@skolskaknjiga.hr

Dijana Topljak, dipl. učiteljica razredne nastave
dijana.topljak@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za hrvatski jezik i književnost

 mr. sc. Emica Calogjera Rogić
emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

Vanja Jajić, prof.
vanja.jajic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za književnost i lektirna izdanja

Miroslava Vučić, prof.
miroslava.vucic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za rječnike i stručnu literaturu s područja književnosti

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
irena.bilic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za engleski jezik

Sanja Ivoš, prof.
sanja.ivos@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Vlasta Čeliković
vlasta.celikovic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za njemački jezik

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
irena.bilic@skolskaknjiga.hr

Ružica Miljanić, mag. prim. educ.
ruzica.miljanic@skolskaknjiga.hr

Adam Vuk, mag. educ. philol. germ., mag. philol. croat.
adam.vuk@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za glazbenu kulturu/umjetnost

Petra Pavić, dipl. muzikologinja
 petra.pavic@skolskaknjiga.hr

Slavenka Halačev, prof.
slavenka.halacev@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za povijest

Deniver Vukelić, prof.
deniver.vukelic@skolskaknjiga.hr

Sonja Miličević Vukelić, prof.
sonja.milicevic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za geografiju

Snježana Bakarić Palička, prof.
snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za matematiku

Tanja Djaković, prof.
tanja.djakovic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za fiziku

Tomislav Dumančić, prof.
tomislav.dumancic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za kemiju

Goran Bukan, prof.
goran.bukan@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za prirodu i biologiju

Sanja Ćorić Grgić, prof.
sanja.coric@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za ekonomiju, trgovinu, ugostiteljstvo i turizam, politiku i gospodarstvo

mr. sc. Blaženka Vuk
blazenka.vuk@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za medicinu, stomatologiju i farmaciju

mr. sc. Gordana Krznarić-Vohalski
gordana.vohalski@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za informatiku i tehničku kulturu

Maja Mačinko Kovač, prof.
maja.macinkokovac@skolskaknjiga.hr

Đula Nađ, prof.
djula.nad@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za Smib

Snježana Marić, dipl. novinarka
smib@skolskaknjiga.hr 

snjezana.maric@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za Modru lastu

Neven Kepeski
neven.kepeski@skolskaknjiga.hr

IGI – biblioteka Globalizacija i identitet, biblioteka Europa

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
irena.bilic@skolskaknjiga.hr

ODJEL RAZVOJA I MARKETINGA

01/6394-099
info@skolskaknjiga.hr

NARUDŽBE I PRODAJA

01/4830-493, 01/6394-055
direktna@skolskaknjiga.hr