Kontakti Školske knjige

NAKLADNIŠTVO

Direktorica školskog programa

Matilda Bulić, prof.

Glavna urednica

Jelena Lončarić, dipl. ing.
jelena.loncaric@skolskaknjiga.hr

Izvršni urednici

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
Izvršna urednica za jezike, časopise i dječju književnost
emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Sunčana Šmaguc Arbanas
Izvršna urednica za razrednu nastavu, predškolski odgoj i pedagogiju
suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Snježana Bakarić Palička, prof.
Izvršna urednica za podršku učiteljima i nastavnicima
snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

Goran Bukan, prof.

Izvršni urednik za predmetnu nastavu
goran.bukan@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za razrednu nastavu

Sunčana Šmaguc Arbanas, mag. nastave  i organizacije u osnovnoj školi
suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Slavenka Halačev, prof.
slavenka.halacev@skolskaknjiga.hr

Ljiljana Studeni, dipl. učitelj
ljiljana.studeni@skolskaknjiga.hr

Željka Vukušić, prof.
zeljka.vukusic@skolskaknjiga.hr

Dijana Topljak, dipl. učiteljica razredne nastave
dijana.topljak@skolskaknjiga.hr

Josipa Blagus, dipl. učitelj

josipa.blagus@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za hrvatski jezik i književnost

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

Vanja Jajić, prof.
vanja.jajic@skolskaknjiga.hr

Linda Grubišić Belina, prof.
linda.grubisicbelina@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za književnost i lektirna izdanja

Miroslava Vučić, prof.
miroslava.vucic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za rječnike i stručnu literaturu s područja književnosti

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
irena.bilic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za engleski jezik

Sanja Ivoš, prof.
sanja.ivos@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Vlasta Čeliković
vlasta.celikovic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za njemački jezik

Ružica Miljanić, mag. prim. educ.
ruzica.miljanic@skolskaknjiga.hr

Adam Vuk, mag. educ. philol. germ., mag. philol. croat.
adam.vuk@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za talijanski jezik

Morana Pavelić Trbović, mag. educ. philol. ital., dott.ssa mag. in Traduzione
morana.pavelic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za glazbenu kulturu/umjetnost

Petra Pavić, dipl. muzikologinja
petra.pavic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za povijest

dr. sc. Deniver Vukelić
deniver.vukelic@skolskaknjiga.hr

Sonja Miličević Vukelić, prof.
sonja.milicevic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za geografiju

Snježana Bakarić Palička, prof.
snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za matematiku

Tanja Djaković, prof.
tanja.djakovic@skolskaknjiga.hr

Jasminka Viljevac, prof.

jasminka.viljevac@skolskaknjiga.hr

Suzana Šijan, prof.

suzana.sijan@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za fiziku

dr. sc. Ivana Lončarek
ivana.loncarek@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za kemiju

Goran Bukan, prof.
goran.bukan@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za prirodu i biologiju

Melita Povalec, prof.
melita.povalec@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za informatiku

Željka Knezović, prof

zeljka.knezovic@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za tehničku kulturu

Maja Mačinko, prof.
maja.macinkokovac@skolskaknjiga.hr

Đula Nađ, prof.
djula.nad@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za ekonomiju, trgovinu, ugostiteljstvo i turizam, politiku i gospodarstvo

Ivana Levak, prof.
ivana.levak@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za Smib

Snježana Marić, dipl. novinarka
smib@skolskaknjiga.hr 
snjezana.maric@skolskaknjiga.hr

Uredništvo za Modru lastu

mr. sc. Neven Kepeski
neven.kepeski@skolskaknjiga.hr

IGI – biblioteka Globalizacija i identitet, biblioteka Europa

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
irena.bilic@skolskaknjiga.hr

ODJEL RAZVOJA I MARKETINGA

01/6394-099
info@skolskaknjiga.hr

NARUDŽBE I PRODAJA

01/4830-493, 01/6394-055
direktna@skolskaknjiga.hr