Svečana dodjela Oskara znanja za državne i međunarodne prvake u znanju održat će se u utorak, 30. lipnja 2015. godine u 11 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici, Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb.
Dodatno će biti nagrađeno pet pjevačkih zborova osnovnih i srednjih škola.
„ Čast nam je pozvati vas na svečanu dodjelu Oskara znanja učenicima, koji su osvojila prva mjesta na državnim natjecanjima, zahvalnicama njihovim mentorima te priznanja i zahvalnica učenicima i mentorima koji su postigli značajan uspjeh na međunarodnim natjecanjima tijekom 2014./2015. godine.“ – napisala je u pozivnici ravnateljica AZOO-a Jadranka Žarković-Pečenković.
………………………..
OSKAR ZNANJA | ŠK-GOD 2014-2015.
■ DRŽAVNA NATJECANJA ■
Ana Vujić ■ OŠ Ante Kovačića [mentor: Vesna Čondić]
Bruna Ljubičić ■ OŠ “Mladost” [mentor: Snježana Majsterić]
Ema Erceg ■ OŠ “Ivan Goran Kovačić” [mentor: Marija Matić]
Marko Miočić ■ Gimnazija Franje Petrića [mentor: Nikolina Stulić]
Hrvoje Kožić ■ V. gimnazija [mentor: Majda Bekić- Vejzović]
Marija Dodig ■ Gimnazija Metković [mentor: Lidija Puljan]
Marin Kutnjak ■ Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici [mentor: Sunčana Voronjecki]
Antonio Matošević ■ XV. gimnazija [mentor: Andreja Marinov-Kustec]
Emma Kliman ■ OŠ Stoja [mentor: Saša Bertanjoli – Marku]
Nikola Petrović ■ Gimnazija Karlovac [mentor: Denis Plavetić]
Marko Oparnica ■ Medicinska škola – Pula [mentor: Ines Baus]
Tin Puljić ■ II. gimnazija – Zagreb [mentor: Ksenija Šebić]
Karlo Mihanović ■ Ekonomska škola Velika Gorica [mentor: Dubravka Antonović]
Petra Bistrički ■ OŠ Ksavera Šandora Đalskog [mentor: Robert Rajšić]
Lucia Fajt ■ Osnovna škola Šemovec [mentor: Dijana Božak]
Leona Zagorec ■ OŠ Ksavera Šandora Đalskog [mentor: Robert Rajšić]
Joel Aničić ■ Osnovna škola “Milan Brozović” [mentor: Dragana Burazerović]
Naomi Sarah Bosch ■ XVI. gimnazija [mentor: Vesna Huskić-Jančikić]
Sebastijan Zadravec ■ Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec [mentor: Lidija Kolar]
Fran Alfirević ■ V. gimnazija [mentor: Irena Lasić]
Pamina Benčić ■ XVIII. gimnazija [mentor: Dubravka Krstanović]
Dominik Bunjan ■ XVI. gimnazija [mentor: Mirela Baldé]
Goran Jerko Dujmović ■ Turističko-ugostiteljska škola [mentor: Helena Stamenov]
Roberta Lipski ■ XVIII. gimnazija [mentor: Dubravka Krstanović]
Marta Zorić ■ Prva riječka hrvatska gimnazija [mentor: Silva Garić]
Juraj Strgar ■ OŠ Izidora Kršnjavoga [mentor: Jasna Banelli]
Marko Adler ■ OŠ Lauder-Hugo Kon [mentor: Marina Grahovac]
Marta Helen Ljubičić ■ OŠ Izidora Kršnjavoga [mentor: Jasna Banelli]
Elisa Starčević ■ Osnovna škola Rivarela [mentor: Andrea Anić]
Katarina Barić ■ Osnovna škola Bijači [mentor: Dijana Šunjerga]
Gabriele Da Ponte ■ Osnovna škola Vidikovac[mentor: Ombretta Milotić]
Manuel Martinović ■ Srednja škola Mate Balote [mentor: Danijela Dalmoro]
Iva Bevanda ■ XI. gimnazija Zagreb [mentor: Nada Hančević Horvat]
Elisabetta Stanić ■ Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir [mentor: Zvjezdana Morožin Karabaić]
Sara Franjčec ■ Srednja škola Vladimira Gortana [mentor: Ana Aladić]
Borna Treska ■ Srednja škola Blaž Juraj Trogiranin [mentor: Adriana Čarija]
Karla Drpić ■ Prva gimnazija Split [mentor: Linda Palameta]
Andrija Živković ■ O.Š. Silvija Strahimira Kranjčevića [mentor: Danijela Zamola]
Lucian Šošić ■ I. Gimnazija – Split [mentor: Ante Podrug]
Klara Radovniković ■ I. Gimnazija – Split [mentor: Inge Belamarić]
Antonija Tržić ■ Medicinska škola Ante Kuzmanića – Zadar [mentor: Helena Bekić]
Hrvoje Kožić ■ V. gimnazija [mentor: Ivana Jelić]
Petra Banožić ■ O.Š. Silvija Strahimira Kranjčevića [mentor: Danijela Zamola]
Klara Radovniković ■ I. gimnazija – Split [mentor: Ivana Marijanović]
Bernard Inkret ■ OŠ Rude, Samobor [mentor: Diana Baron]
Ivan Vojvodić ■ OŠ Dobriše Cesarića [mentor: Maja Marić]
Nora Ivić ■ OŠ Pučišća [mentor: Petronila Martinić]
Ida Kolmanić ■ OŠ Novi Marof [mentor: Davor Dukarić]
Martin Josip Kocijan ■ OŠ Petar Zrinski [mentor: Jasmina Trupković]
Darijan Gudelj ■ OŠ Manuš [mentor: Nelica Mitov]
Ilja Uzelac Bujišić ■ OŠ Blage Zadre [mentor: Željka Zovko]
Petar Nizić-Nikolac ■ XV. gimnazija [mentor: Nevenka Antončić]
Adrian Beker ■ XV. gimnazija [mentor: Nevenka Antončić]
Lukas Novak ■ Gimnazija Josipa Slavenskog [mentor: Štefanija Požgaj]
Petar Orlić ■ XV. gimnazija [mentor: Vesna Smadilo ]
Ivan Lazarić ■ Gimnazija Pula [mentor: Fatima Ferizović Vujović]
Kristijan Štefanec ■ XV. gimnazija[mentor: Vesna Ovčina]
Benyamin Taourirt ■ Srednja škola Ivanec [mentor: Marica Dolenec-Jurinić]
Patrik Matošević ■ Gimnazija i strukovna škola Jurje Dobrile [mentor: Robert Gortan]
Antonio Buljan ■ V. gimnazija “Vladimir Nazor” Split [mentor: Nela Negotić]
Martin Bajzek ■ Srednja škola Zlatar [mentor: Iskra Joć]
Iva Brnić ■ II. gimnazija [mentor: Doris Zelić]
Marta Han ■ SŠ fra Andrije Kačića Miošića [mentor: Željka Tulić]
Bruno Golik ■ 1. osnovna škola – Varaždin [mentor: Slavica Novotni]
Josip Klepec ■ XV. gimnazija [mentor: Bernarda Mlinarić]
Bruno Iljazović ■ XV. gimnazija [mentor: Bernarda Mlinarić]
Kristijan Rupić ■ XV. gimnazija [mentor: Ines Dukić]
Matej Pavlović ■ III. gimnazija [mentor: Nela Dželalija]
Katarina Nujić ■ OŠ Bogumila Tonija [mentor: Vjekoslav Jakopec]
Filip Bacinger ■ Gimnazija Josip Slavenskog [mentor: Melita Sambolek]
Juraj Barlek ■ Gimnazija Josip Slavenskog [mentor: Melita Sambolek]
Marijan Višić ■ OŠ Bukovac [mentor: Ivana Majstorović]
Antonio Mustahinić ■ OŠ Ivana Gundulića[mentor: Vedrana Bebić]
Mirko Duvnjak ■ Prirodoslovna škola Vladimira Preloga [mentor: Daniela Cinčić]
Luka Mesarić ■ XV. gimnazija Zagreb[mentor: Revik Nuss]
Marco Fraccaro ■ Gimnazija Pula [mentor: Biljana Nikolić]
Josip Draženović ■ Gimnazija Karlovac [mentor: Jasminka Žiža]
Silvio Jakopec ■ Prirodoslovna škola Vladimira Preloga [mentor: Nina Mihoci]
Antonija Barić ■ OŠ Savski Gaj [mentor: Erika Žigmond Farago]
Marta Paladin ■ OŠ Stenjevec [mentor: Katica Nožar]
Tomislav Brajković ■ XV. gimnazija Zagreb [mentor: Vedrana Habek Martinac]
Matko Petrović ■ XV. gimnazija Zagreb [mentor: Vanja Novaković]
Ivan Tečer ■ Gimnazija Matija Mesić vMirjana Stanić]
Joško Bilandžić ■ II. gimnazija Zagreb[mentor: Bojana Davda Sirovina]
Dražen Lež ■ Gimnazija Antuna Gustava Matoša [mentor: Ana Culej]
Matko Jukić ■ OŠ Retfala [mentor: Ivana Posavac]
Lora Pevec ■ V. gimnazija Zagreb [mentor: Romana Halapir Franković]
Matea Pavičić ■ Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti [mentor: Karmela Brčić Đapić]
Nikola Novosel ■ Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti [mentor: Karmela Brčić Đapić]
Paula Štancl ■ XV. gimnazija Zagreb [mentor: Mihaela Marceljak Ilić]
Maja Galić ■ OŠ Ksavera Šandora Gjalskog – Zagreb [mentor: Davorka Strmečki-Stakor]
Marta Novaković ■ OŠ Braće Radića – Kloštar Ivanić [mentor: Robert Vrbanić]
Filip Radenić ■ OŠ Dragutina Tadijanovića – Petrinja [mentor: Ivan Jajčević]
Anteo Vukasović ■ OŠ Josip Pupačić [mentor: Ivica Štrbac]
Tin Hrgović ■ OŠ Tomaša Goričanca – Mala Subotica [mentor: Desanka Bosanac]
Luka Banović ■ Gimnazija Andrije Mohorovičića – Rijeka [mentor: Hrvoje Grofelnik]
Srećko Kajić ■ Gimnazija Matije Antuna Reljkovića [mentor: Zvonko Korpar]
David Zima ■ Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku [mentor: Marija Pandžić]
Ivan Branimir Ivić ■ Gimnazija Antuna Vrančića [mentor: Sofka Bilan]
Martin Malović ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Berislav Rusan]
Kristijan Rupić ■ XV. gimnazija [mentor: Krešimir Gracin]
Luka Lotina ■ Gimnazija Franje Petrića [mentor: Zvjezdana Dunatov]
Ivan Džanija ■ OŠ Velika Mlaka [mentor: Marinka Cvitković]
Jakov Ljubičić ■ OŠ Bogumila Tonija [mentor: Snježana Horvatić]
Petra Barbarić ■ OŠ Bogumila Tonija [mentor: Ivana Matić]
Sven Hrastić ■ OŠ Bogumila Tonija [mentor: Ivana Matić]
Marko Bermanec ■ XV. gimnazija [mentor: Katarina Jeličić]
Kim Janovski ■ XV. gimnazija [mentor: Katarina Jeličić]
Filip Matković ■ Pazinski kolegij – klasična gimnazija Pazin s pravom javnosti [mentor: Gordana Radić Labinjan]
Stella Vješnica ■ III. gimnazija [mentor: Nela Dželalija]
Ivan Jambrešić ■ OŠ Antuna Gustava Matoša – Zagreb [mentor: Siniša Jovčić]
Dorijan Lendvaj ■ OŠ Popovača [mentor: Darko Rakić]
Krešimir Nežmah ■ OŠ Matije Gupca – Zagreb [mentor: Saša Banić]
Pavel Kliska ■ OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića – Zagreb [mentor: Zlatko Augustinović]
Lovro Kalinovčić ■ OŠ Josipa Račića [mentor: Neva Margetić]
Dorijan Lendvaj ■ OŠ Popovača [mentor: Darko Rakić]
Ivan Jambrešić ■ OŠ Antuna Gustava Matoša – Zagreb [mentor: Siniša Jovčić]
Pavel Kliska ■ OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića – Zagreb [mentor: Zlatko Augustinović]
Dominik Fistrić ■ OŠ Pušća [mentor: Ana Hribar Beluhan]
Luka Jovanović ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Nikola Dmitrović]
Adrian Beker ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Zlatka Markučič]
Domagoj Bradač ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Nikola Dmitrović]
Ivan Lazarić ■ Gimnazija Pula [mentor: Damir Blašković]
Daniel Širola ■ OŠ Pavleka Miškine [mentor: Nadica Kunštek]
Antonio Buljan ■ V. gimnazija Vladimir Nazor – Split [mentor: Ivica Buble]
Domagoj Tomić ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Ljiljana Štracak]
Antonio Kukas ■ Tehnička škola Ruđera Boškovića – Zagreb [mentor: Ivan Jurić]
Karlo Josip Kardum ■ OŠ Eugena Kumičića – Velika Gorica [mentor: Katarina Grgić Noršić]
Vanja Karanović ■ Tehnička škola – Čakovec [mentor: Krešimir Kočiš]
Bruno Radešić ■ OŠ Voltino [mentor: Maja Sučević]
Antonija Župarić ■ OŠ Vladimir Nazor [mentor: Ksenija Vračević]
Josip Imbrišak ■ OŠ Ivanska [mentor: Dubravko Cajner]
Petra Dunja Grujić Ostojić ■ OŠ Voltino [mentor: Maja Sučević]
Petar Vrvilo ■ Gimnazija Antuna Vrančića [mentor: Neven Đurić]
Marko Mataija ■ Gimnazija Gospić [mentor: Dragica Bilen]
Marin Smoljo ■ Gimnazija Matija Mesić [mentor: Zdenko Delić]
Leo Fel ■ Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti [mentor: Hrvoje Drvenkar]
Karlo Gržan ■ Gimnazija Vladimira Nazora [mentor: Igor Artić]
Andrija Miočić ■ Gimnazija Vladimira Nazora [mentor: Igor Artić]
Ivona Klišanin ■ OŠ Sesvetska Sopnica [mentor: Gordana Ivšinović]
Karlo Jurković ■ OŠ Sesvetska Sopnica [mentor: Gordana Ivšinović]
Paula Đaković ■ OŠ Gornje Vrapče [mentor: Ani Janović]
Paula Đaković ■ OŠ Gornje Vrapče [mentor: Ani Janović]
Paula Šalković ■ OŠ Gornje Vrapče [mentor: Ani Janović]
Eva Kukolja ■ OŠ Gornje Vrapče [mentor: Ani Janović]
Luka Baković ■ X. gimnazija Ivan Supek [mentor: Zlata Papo]
Lana Kotlo ■ Gimnazija Lucijana Vranjanina [mentor: Katarina Stupalo]
Sara Vrbanović ■ Gimnazija Lucijana Vranjanina [mentor: Katarina Stupalo]
Darijan Bošković ■ Gimnazija Lucijana Vranjanina [mentor: Katarina Stupalo]
Veronika Lončar ■ OŠ Josipa Broza [mentor: Tomislav Krušlin]
Ivančica Žarković ■ OŠ Josipa Broza [mentor: Tomislav Krušlin]
Tanja Broz ■ OŠ Josipa Broza [mentor: Tomislav Krušlin]
Jana Ulama ■ OŠ Josipa Broza [mentor: Tomislav Krušlin]
Ana Katić ■ Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić [mentor: s.Petra Šakić]
Ivana Alduk ■ Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić [mentor: s.Petra Šakić]
Petar Krokar ■ Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić [mentor: s.Petra Šakić]
Ivan Sikirica ■ Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić [mentor: s.Petra Šakić]
Mahmud El Hajj ■ OŠ Frana Galovića [mentor: Haris Opardija]
Mersudin Buljić ■ OŠ Šijana [mentor: Sadžida Jukan]
Tina Vidović ■ SŠ “Antun Matijašević Karamaneo” [mentor: Alma Vodopija]
Korina Doričić ■ OŠ Srdoči [mentor: Ivana Dužević]
Josipa Bebić ■ OŠ Don Mihovila Pavlinovića [mentor: Dubravka Šešelj]
Ivana Vadlja ■ SŠ Prelog [mentor: Kristina Jančec]
Leonardo Šajin ■ Gimnazija Antuna Reljkovića [mentor: Mihaela Gelemanović Pracaić]
Josipa Brgles ■ Škola za dizajn, grafiku i odjeću-Zabok [mentor: Anuška Alfirević]
Žanina Mavrin ■ Graditeljska škola Čakovec [mentor: Suzana Šestan]
Danijela Bogi ■ Škola primijenjene umjetnosti i dizajna [mentor: Marijana Birtić]
Lea Boševski ■ Škola primijenjene umjetnosti i dizajna [mentor:Vladimir Šimunić]
Lea Boševski ■ Škola primijenjene umjetnosti i dizajna [mentor:Vladimir Šimunić]
Leonarda Šarić ■ OŠ Pakoštane [mentor: Mate Mustać]
Frane Golem ■ OŠ Pakoštane [mentor: Mate Mustać]
Ivan Burčul ■ OŠ Pakoštane [mentor: Mate Mustać]
Lana Miličević ■ OŠ Dubovac [mentor: Snježana Marković-Zoraja]
Leon Krajačić ■ OŠ Dubovac [mentor: Snježana Marković-Zoraja]
Fran Pavličić ■ OŠ Dubovac [mentor: Snježana Marković-Zoraja]
Josip Draženović ■ Gimnazija Krlovac [mentor: Jasminka Žiža]
Josip Karas ■ Gimnazija Krlovac [mentor: Jasminka Žiža]
Ena Đukanović ■ Gimnazija Krlovac [mentor: Jasminka Žiža]
Luka Meglić ■ OŠ Veliko Trgovišće [mentor: Branka Žigman]
Lea Babić ■ OŠ Malešnica [mentor: Marica Antić]
Antonio Ozimec ■ OŠ Vladimira Vidrića [mentor: Mario Kolesar]
Tomislav Orišak ■ OŠ Antun Mihanović [mentor: Ivica Kušanić]
Andrea Gregurec ■ OŠ Antuna Augustinčića [mentor: Višnja Gradaščević]
Karlo Vučilovski ■ OŠ Oroslavje [mentor: Krešimir Hamer]
Dino Plečko ■ OŠ Julija Klovića [mentor: Petar Dobrić]
Iva Jambrek ■ OŠ Antuna Augustinčića [mentor: Višnja Gradaščević]
Grgur Premec ■ I. OŠ Dugave [mentor: Marcela Tubikanec]
Sven Palac ■ OŠ Gustava Krkleca [mentor: Josip Jurić]
Zvonimir Koprivnjak ■ OŠ Janka Leskovara [mentor: Zvonko Koprivnjak]
Marko Behin ■ OŠ Ljudevit Gaj [mentor: Đurđa Zubić]
Sara Lovrinović ■ OŠ Pujanki [mentor: Vladimir Delić]
Tonka Vidas ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
Lorena Šćerbe ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
Karla Matušan ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
Andrea Montan ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
Mirta Mitrović ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
Luka Renić ■ Osnovna škola Ivana Rabljanina [mentor: Zvonimir Španjol Pandelo]
David Miklenić ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]
Ana Stojanović ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]
Petra Pilepić ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]
Ivan Kovač ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]
Helena Vranić ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]Mia Vukmirović ■ III. Gimnazija [mentor: Ksenija Bedeković]
…………………..
Pjevački zbor OŠ “Izidora Kršnjavoga”, Zagreb ■ Pjevački zbor OŠ “Izidora Kršnjavoga”, Zagreb [voditelj: Dijana Rogulja Deltin]
Pjevački zbor OŠ “Ante Kovačić”, Zlatar ■ Pjevački zbor OŠ “Ante Kovačić”, Zlatar [voditelj: Josipa Hopek]
Djevojački zbor Srednje škole Petrinja ■ Djevojački zbor Srednje škole Petrinja [voditelj: Dora Gazibara]
Pjevački zbor Srednje škole Valpovo ■ Pjevački zbor Srednje škole Valpovo [voditelj: Želimir Sušić]
Mješoviti zbor IV. Gimnazije „ Marko Marulić“, Split ■ Mješoviti zbor IV. Gimnazije „ Marko Marulić“, Split [voditelj: Tomislav Veršić]
Mješoviti pjevački zbor mladih Mato Bučar, Petrinja ■ Mješoviti pjevački zbor mladih Mato Bučar, Petrinja [voditelj: Dora Gazibara]
…………………..
OSKAR ZNANJA | ŠK-GOD 2014-2015.
■ MEĐUNARODNA NATJECANJA ■
Paula Štancl ■ XV. gimnazija [mentor: Mihaela Marceljak Ilić]
Juraj Štancl ■ XV. gimnazija [mentor: Mihaela Marceljak Ilić]
Mia Kovačević ■ XV. gimnazija [mentor: Mihaela Marceljak Ilić]
Mirjam Jurković ■ XV. gimnazija [mentor: Mihaela Marceljak Ilić]
Kristijan Rupić ■ XV. Gimnazija [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Ilija Srpak ■ Prva gimnazija Varaždin [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Viktor Škorjanc ■ Prirodoslovna i grafička škola [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Nikolina Martinčić ■ XV. Gimnazija [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Jan Radanović ■ XV. Gimnazija [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Karlo Šerbetar ■ Gimnazija “Fran Galović” [mentori: Tajana Preočanin; Andreja Lucić; Krešo Zadro]
Mihael Eraković ■ Gimnazija Andrije Mohorovičića [mentor: Branka Zorc]
Domagoj Lasić ■ II. gimnazija [mentor: Branka Zorc]
Andrea Usenik ■ Prirodoslovno-grafička škola Rijeka [mentor: Tomislav Cvitaš]
Mateo Tomašević ■ V. gimnazija [mentor: Tomislav Cvitaš]
Vedran Mihal ■ Gimnazije „Matija Mesić” [mentor: doc. dr. sc. Dubravka Spevec]
Mislav Glibo ■ SŠ Tina Ujevića i student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu [mentor: dr. sc. Marin Cvitanović]
Petar Bratulić ■ Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile [mentor: doc. dr. sc. Dubravka Spevec]
Fabijan Čorak ■ XV. gimnazija [mentor: dr. sc. Marin Cvitanović]
Mislav Balunović ■ Gimnazija “Matija Mesić” [mentor: Zdenka Kruljac]
Daniel Paleka ■ Gimnazija Franje Petrića [mentor: Aida Vlainić]
Vlatka Vazdar ■ XV. gimnazija [mentor: Buga Mikšić]
Erik Banek ■ V. gimnazija [mentor: Ivana Martinić]
Adrian Beker ■ XV. gimnazija [mentor: Nevenka Antončić]
Ivan Lazarić ■ Gimnazija Pula [mentor: Fatima Ferizović Vujović]
Domagoj Bradač ■ XV. gimnazija [mentor: Marina Bilić]
Kristian Vedran Budrovčan ■XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Buga Mikšić]
Lukas Novak ■ Gimnazija Josipa Slavenskog [mentor: Štefanija Požgaj]
Josip Pupić ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Aneta Copić]
Kristijan Štefanec ■ XV. gimnazija – Zagreb [mentor: Vesna Ovčina]
Samuel Bosch ■ XV.gimnazija
Florijan Iljazović ■ V. gimnazija [mentor: Filip Torić]
Matej Pavlović ■ III. gimnazija [mentor: Krešo Zadro]
David Prelogović ■ Gimnazija Fran Galović
Matej Vilić ■ XV. gimnazija
Ilija Srpak ■ Prva gimnazija Varaždin
Benyamin Taourirt ■ SŠ Ivanec [mentor: Planinka Pećina]
Vilim Lendvaj ■ XV.gimnazija [mentor: Krešo Zadro]
Luka Banović ■ Gimnazija Andrije Mohorovičića
Tomislav Brajković ■ XV. gimnazija
Hrvoje Vraneš ■ XV. gimnazija
Kristijan Rupić ■ XV. gimnazija
Ilija Srpak ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Tajana Preočanin]
Viktor Škorjanc ■ Prirodoslovna i grafička škola [mentor: Andreja Lucić]
Nikolina Martinčić ■ XV. gimnazija [mentor: Krešo Zadro]
Jan Radanović ■ XV. gimnazija [mentor: Krešo Zadro]
Karlo Šerbetar ■ Gimnazija “Fran Galović” [mentor: Krešo Zadro]
Janko Pribičević ■ OŠ Jabukovac [mentor: Ivica Kolarić]
Ivan Kolarić ■ Elektrostrojarska škola [mentor: Ivica Kolarić]
Roko Parać ■ OŠ Jabukovac [mentor: Jelka Hrnjić]
Grgur Premec ■ I.OŠ Dugave [mentor: Jelka Hrnjić]
Janko Pribičević ■ OŠ Pantovčak [mentor: Ivica Kolarić]
Frane Radić ■ OŠ Bol [mentor: Ivica Kolarić]
Noa Šoić ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Sven Vojnović ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Marko Pongrac ■ OŠ Mate Lovraka [mentor: Jelka Hrnjić]
Jurica Jerinić ■ OŠ Mate Lovraka [mentor: Jelka Hrnjić]
Matej Novosad ■ XV. Gimnazija [mentor: Ivica Kolarić]
Branimir Ćaran ■ SŠ Dugo Selo [mentor: Ivica Kolarić]
Jona Šoić ■ I.Privatna Gimnazija [mentor: Ivica Kolarić]
Sara Žaknić ■ OŠ Bol [mentor: Ivica Kolarić]
Ivan Kolarić ■ Elektrostrojarska škola Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Janko Pribičević ■ OŠ Pantovčak [mentor: Ivica Kolarić]
Ana Pina Marinković ■ Gimnazija Bol [mentor: Lucija Špacal]
Piera Marinković ■ OŠ Bol [mentor: Lucija Špacal]
Kate Pavišić Marinković ■ OŠ Bol [mentor: Lucija Špacal]
Stela Marinković ■ OŠ Bol [mentor: Lucija Špacal]
Luna Jerčić ■ OŠ Bol [mentor: Lucija Špacal]
Ante Kraljević ■ OŠ Bol [mentor: Lucija Špacal]
Grgur Premec ■ I.OŠ Dugave [mentor: Marcela Tubikanec]
Noa Šoić ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Sven Vojnović ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Marko Pongrac ■ OŠ Mate Lovraka [mentor: Jelka Hrnjić]
Matej Tomić ■ OŠ Mate Lovraka [mentor: Jelka Hrnjić]
Branimir Ćaran SŠ Dugo Selo [mentor: Ivica Kolarić]
Filipa Ćaran ■ SŠ Dugo Selo [mentor: Ivica Kolarić]
Filip Jakšić ■ ZTK Karlovac [mentor: Suzana Šnajdar]
Albert Gajšak ■ ZTK Karlovac [mentor: Suzana Šnajdar]
Una Šnajdar ■ ZTK Karlovac [mentor: Josip Cvitešić]
Lara Šoše ■ ZTK Karlovac [mentor: Josip Cvitešić]
Ivan Kolarić ■ Elektrostrojarska škola Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Josip Skender ■ Gimnazija Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Marko Pongrac ■ OŠ Mate Lovraka [mentor: Jelka Hrnjić]
Grgur Premec ■ I.OŠ Dugave [mentor: Marcela Tubikanec]
Patrik Sivec Starinec ■ OŠ Budišćina [mentor: Marcela Tubikanec]
Nikola Ćusek ■ OŠ Tužno [mentor: Marcela Tubikanec]
Filip Jakšić ■ ZTK Karlovac [mentor: Suzana Šnajdar]
Albert Gajšak ■ ZTK Karlovac [mentor: Suzana Šnajdar]
Andro Katanec ■ III. Gimnazija [mentor: Jelka Hrnjić]
Ivan Kolarić ■ Elektrostrojarska škola Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Janko Pribičević ■ OŠ Pantovčak [mentor: Ivica Kolarić]
Noa Šoić ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Sven Vojnović ■ I.OŠ Varaždin [mentor: Ivica Kolarić]
Matko Pribičević ■ X. Gimnazija [mentor: Ivica Kolarić]
Roko Parać ■ XV. Gimnazija [mentor: Ivica Kolarić]
Filip Kuzminski ■ Gimnazija [mentor: Ivica Kolarić]
Petar Soldo ■ Klasična gimnazija [mentor: Milana Funduk]
Ivan Orehovec ■ Gimnazija Fran Galović [mentor: Ljubomir Car ]
Mislav Bradač ■ V. gimnazija [mentor: Vedran Kušić]
Mislav Balunović ■ Gimnazija Matija Mesić [mentor: Zlatko Markovinović]
Tonko Sabolčec ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Dominik Gleich ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Mislav Balunović ■ Gimnazija Matija Mesić Zlatko Markovinović
Dominik Gleich ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Mislav Bradač ■ V. gimnazija [ mentor: Vedran Kušić]
Petar Nizić-Nikolac ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Vilim Lendvaj ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Ivan Stjepanović ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Josip Klepec ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Matko Petrović ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Luka Barišić ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Kristijan Rupić ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Tonko Sabolčec ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Domagoj Bradač ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Kristijan Štefanec ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Petar Nizić-Nikolac ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Vilim Lendvaj ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Josip Klepec ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Matko Petrović ■ XV. gimnazija [mentor: Renata Gjurić]
Robert Benić ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Luka Barišić ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Kristijan Rupić ■ XV. gimnazija [mentor: Nikola Dmitrović]
Ivan Avirović ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Ivan Rissi ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Filip Vidović ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Mirna Baksa ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Nikola Šalgaj ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Marin Kišić ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Josip Kelava ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Kaja Pavlinić ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Nikola Šalgaj ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Filip Vidović ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Petra Jambriško ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Luka Šopar ■ Prva gimnazija Varaždin [mentor: Bojan Banić]
Mara Krnić ■ OŠ Jure Kaštelana [mentor: Vesna Starešinić]
Jelena Kovač ■ OŠ Jure Kaštelana [mentor: Vesna Starešinić]
Martina Galović ■ OŠ Jure Kaštelana [mentor: Vesna Starešinić]
Mara Krnić ■ OŠ Jure Kaštelana [mentor: Vesna Starešinić]
Korina Sterle ■ OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića [mentor: Sanja Hrvojević]
Sara Caktaš ■ OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića [mentor: Sanja Hrvojević]
Marta Bosanac ■ OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića [mentor: Sanja Hrvojević]
Iris Jukić Šućur ■ OŠ Tina Ujevića [mentor: Suzana Jurjević]
Maja Roglić ■ OŠ Tina Ujevića [mentor: Darija Jeger]